• : 0530 946 59 31
AK GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ - Pendik, İstanbul

Firma Hakkında

Firmamız Ak Gıda ve Temizlik Ürünleri ünvanı ile İstanbul Pendik’te gıda ve temizlik malzemelerinin toptan satışı sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; okul, hastane, sağlık kuruluşları, fabrika, ofis, otel, restaurant, plaza, kamu kurumları, temizlik firmaları ile özel şirketler ve resmi kurumların endüstriyel temizlik ürünleri, genel temizlik ürünleri, kimyasal ürünler, evsel ve ev dışı temizlik kağıtları, mop grupları, temizlik aparatları, temizlik arabaları, temizlik kimyasalları, ambalaj ürünleri, çay, şeker ve kahve ürünlerinin satış ve dağıtımını yapmaktadır.

Zengin ürün yelpazesi ile uygun fiyat garantisi kaliteli ürünleri geniş ve güçlü dağıtım ağı ile zamanında teslim ederek kurumlara direkt ulaştırmaktadır. Zengin ürün yelpazemiz ile uygun fiyat garantisi ve kaliteyi ucuza almak herkesin hakkı sloganıyla ürünlerimizi zamanında teslim ederek kurumlara direkt ulaştırmaktayı hedef aldık. 

Firmamızın takip ettiği projeler; Doğrudan temin alımları, İhale usulü alımlar, Bütçe alımları, Ramazan kumanya paketleri, Kamu Kurumlarının yapmış olduğu toplu alımlar.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma henüz video eklememiş.

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Güzelyalı Mah. Bayrak Sok. 20 Pendik 34903, İstanbul

İstanbul / Pendik

Mesaj Formu

QR Code