• : 0530 946 59 31
My Brand Gölge ve Cam Sistemleri - Darıca, Kocaeli

Firma Hakkında

2004 yılında Almanya’da ithalat ve ihracat alanında hizmet sunarak iş dünyasına giriş yapan firmamız, 2012 yılı itibariyle “My Brand” markası altında gölgelendirme sistemleri alanında hizmet vermeye başladı.

Yüksek kalite standartları ve iş disiplini sayesinde büyüyüp güçlenen firmamız, kısa sürede Avrupa’da ve ülkemizde büyük başarılara imza attı.

Her biri kendi alanında lider durumda pek çok firmayla iş ortaklığı gerçekleştirmiş olan firmamız, hem cafe, restoran, alışveriş merkezi gibi sosyal alanların gölgelendirme sistemleri için büyük çaplı kurumsal firmalarla, hem de villa, yazlık, teras gibi yaşam alanlarının gölgelendirme sistemleri için bireysel müşterilerle çalışmaktadır.

Kapalı alanların daha geniş ve daha havadar bir görünüme kavuşması için kış bahçesi; konutlar, işletmeler ve sosyal alanların ışık kontrolü için ayarlanabilir güneş tentesi; piknik alanlarının, verandaların, terasların gölgelendirilmesi için sabit pergola tente ve yine bu gibi alanların ışık ve iklimlendirme kontrolünün sağlanabilmesi için açılıp kapanabilir bioklimatik tente hizmetlerimizle, müşterilerimizin açık havadan maksimum seviyede faydalanmasını sağlıyoruz.

Her bütçede ve her büyüklükteki işe aynı özenle ve aynı titizlikle yaklaşan firmamız, müşterilerine yüksek kaliteli materyaller ve sağlam işçilikle uzun yıllar dayanıklı ürünler sunmaktan gurur duyuyor. Bugün Almanya ve Türkiye’de hizmetlerine güçlenerek devam eden firmamız, tüm Avrupa ülkelerinde hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Firma Resimleri

Firma Videoları

Firma İlan & Ürünler

Firma Henüz İlan Eklememiş.
Firma Henüz İlan Eklememiş.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış, ilk siz yorumlamak isterseniz aşağıda bulunan formu kullanabilirsiniz.

Yorum Yazmak İstermisiniz?

Harita Konum

Bağlarbaşı Mh. İstasyon Cd. No 158 Darıca

Kocaeli / Darıca

Mesaj Formu

QR Code